Категории

УНІТАЗИ

Сравнение товаров (0)


Новинка
УНIТАЗ GEBERIT MODO RIMFREE З СИДІННЯМ SOFT CLOSE 502.827.00.1
Унітаз підвісний Qtap Aries безобідковий з сідінням Soft-close QT0333063ERW

В наличии

8316.00 грн.
Підвісний унітаз Qtap Aries безобідковий з сидінням Soft-close QT0333063ERW має лаконічний дизайн, тому буде доречний в інтер‘єрі в будь-якому стилі. Сидіння з функцією soft close опускається плавно і безшумно. Виріб виготовлено з кераміки в білому кольорі і покрито емаллю для захисту від вологи. Унітаз без обідка, тому бруд не скупчується і виріб швидко миється.
Описание:

− Комплектація: Унітаз, сидіння, кріпильні деталі.
Унітаз підвісний Qtap Cardinal з сідінням Soft-close QT0433C660HW

В наличии

6578.00 грн. 10164.00 грн.
Підвісний унітаз Qtap Cardinal QT0433C660HW виконаний в сучасному стилі, тому буде доречний в будь-якому інтер‘єрі. Виріб виготовлено з кераміки білого кольору і вкрито захисною емаллю. Сидіння виготовлено з дюропласта, гігієнічного та практичного матеріалу. Функція Soft-close забезпечує плавне і безшумне опускання сидіння. Спеціальне гігієнічне кріпильні деталі Quick release дозволяє максимально швидко зняти або встановити сидіння на унітаз.
Описание:

− Комплектація: Унітаз, сидіння, кріпильні деталі.
Унітаз підвісний Qtap Crow безобідковий з сідінням Soft-close QT05335170W

В наличии

8316.00 грн.
Унітаз Qtap Crow QT05335170W підвішується впритул до стіни. Таким чином економить простір, що може стати вирішенням проблеми маленького санвузла. Він виконаний без обідка, тому виглядає незвично й не накопичує бруд. Постачається в комплекті зі швидкознімним сидінням з системою soft-close, яке опускається плавно та безшумно.
Описание:

− Комплектація: Унітаз, сидіння, кріпильні деталі.
Унітаз підвісний Qtap Gemini безобідковий з сідінням Soft-close QT25332614EW

В наличии

4930.00 грн. 6160.00 грн.
Підвісний унітаз Qtap Gemini QT25332614EW виконаний у сучасному стилі, тому буде доречний в будь-якому інтер‘єрі. Чаша унітазу безобідкова, що виключає скупчення зайвого бруду і дозволяє очистити виріб без особливих зусиль. Сидіння з функцією Soft-close опускається плавно і безшумно. Спеціальне гігієнічне кріпильні деталі Quick release дозволяє максимально швидко зняти або встановити сидіння на унітаз. Виріб виготовлено з кераміки білого кольору і вкрито захисною емаллю.
Описание:

− Комплектація: Унітаз, сидіння, кріпильні деталі.
Унітаз підвісний Qtap Jay безобідковий з сідінням Soft-close QT07335176W

В наличии

8316.00 грн.
Унітаз Qtap Jay Rimless QT07335176W підвішується впритул до стіни. Таким чином економить простір, що може стати вирішенням проблеми маленького санвузла. Він виконаний без обідка, тому виглядає незвично й не накопичує бруд. Постачається в комплекті зі швидкознімним сидінням з системою soft-close, яке опускається плавно та безшумно.
Описание:

− Комплектація: Унітаз, сидіння, кріпильні деталі.
Унітаз підвісний Qtap Leo безобідковий з сидінням Soft-close QT11331002ERW

В наличии

8778.00 грн.
Підвісний унітаз Qtap Leo безобідковий з сидінням Slim Soft-close QT11331002ERW має лаконічний дизайн, тому буде доречний в інтер‘єрі в будь-якому стилі. Сидіння з функцією soft close опускається плавно і безшумно. Виріб виготовлено з кераміки в білому кольорі і покрито емаллю для захисту від вологи. Унітаз без обідка, тому бруд не скупчується і виріб швидко миється.
Описание:

− Комплектація: Унітаз, сидіння, кріпильні деталі.
Унітаз підвісний Qtap Presto безобідковий з сідінням Soft-close QT24332615EW

В наличии

6468.00 грн.
Підвісний унітаз Qtap Presto QT24332615EW виконаний у сучасному стилі, тому буде доречний в будь-якому інтер‘єрі. Чаша унітазу безобідкова, що виключає скупчення зайвого бруду і дозволяє очистити виріб без особливих зусиль. Сидіння з функцією Soft-close опускається плавно і безшумно. Спеціальне гігієнічне кріпильні деталі Quick release дозволяє максимально швидко зняти або встановити сидіння на унітаз. Виріб виготовлено з кераміки білого кольору і вкрито захисною емаллю.
Описание:

− Комплектація: Унітаз, сидіння, кріпильні деталі.
Унітаз підвісний Qtap Robin New безобідковий з сідінням Soft-close QT1333046ENRMB

В наличии

12760.00 грн.
Підвісний унітаз Qtap Robin Rimless QT1333046ENRMB має класичний дизайн, тому буде доречний в інтер‘єрі в будь-якому стилі. Сидіння з функцією SOFT CLOSE, яке опускається плавно та безшумно, не шкодить покриттю унітаза. Унітаз виконаний з кераміки в чорному кольорі та покритий емаллю для захисту від вологи. Унітаз без обідка, тому бруд не скупчується під ним, немає неприємного запаху, швидко миється.
Описание:

− Комплектація: Унітаз, сидіння, кріпильні деталі.
Унітаз підвісний Qtap Robin безобідковий з сидінням Soft-close QT13332141ERW

В наличии

8778.00 грн.
Підвісний безобідковий унітаз Qtap Robin з сидінням Soft-close QT13332141ERW має класичний дизайн, тому буде доречний в інтер‘єрі в будь-якому стилі. Сидіння з функцією soft close, яке опускається плавно і безшумно, не шкодить покриттю унітазу. Виріб виконаний з кераміки в білому кольорі і вкритий емаллю для захисту від вологи.
Описание:

− Комплектація: Унітаз, сидіння, кріпильні деталі.
Унітаз підвісний Qtap Scorpio безобідковий з сидінням Soft-close QT1433053ERW

В наличии

9240.00 грн.
Підвісний унітаз Qtap Scorpio безобідковий з сидінням Soft-close QT1433053ERW має класичний дизайн, тому буде доречний в інтер‘єрі в будь-якому стилі. Сидіння з функцією soft close, яке опускається плавно і безшумно, не шкодить покриттю унітазу. Виріб виконаний з кераміки в білому кольорі і вкритий емаллю для захисту від вологи.
Описание:

− Комплектація: Унітаз, сидіння, кріпильні деталі.
Унітаз підвісний Qtap Swan безобідковий з сідінням Soft-close QT16335178W

В наличии

8316.00 грн.
Підвісний унітаз Qtap Swan QT16335178W підвішується впритул до стіни. Таким чином економить простір, що може стати вирішенням проблеми маленького санвузла. Він виконаний без обідка, тому виглядає незвично й не накопичує бруд. Постачається в комплекті зі швидкознімним сидінням з системою soft-close, яке опускається плавно та безшумно.
Описание:

− Комплектація: Унітаз, сидіння, кріпильні деталі.
Унітаз підвісний Qtap Virgo безобідковий з сидінням Soft-close QT1833051ERMB

В наличии

12936.00 грн.
Підвісний унітаз Qtap Virgo безободковий із сидінням QT1833051ERMB має лаконічний дизайн, тому буде доречний в інтер‘єрі у будь-якому стилі. Сидіння з функцією soft close опускається плавно та безшумно. Виріб виконаний з кераміки у чорному кольорі та покритий емаллю для захисту від вологи. Унітаз без обідка, тому зайвий бруд не накопичується і виріб швидко миється. Завдяки підвісній конструкції прибирання не завдасть зайвого клопоту.
Описание:

− Комплектація: Унітаз, сидіння, кріпильні деталі.
Унітаз підлоговий Qtap Swan безобідковий з сідінням Soft-close QT16223178W

В наличии

7854.00 грн.
Підлоговий унітаз Qtap Swan безобідковий з сидінням Soft-close QT16223178W має сучасний лаконічний дизайн, виготовлений з якісної кераміки білого кольору. Виріб виконано без обідка і тому виглядає незвично і не накопичує бруд. Унітаз йде в комплекті з швидкознімним сидінням з дюропласту з системою soft-close, яке опускається плавно і безшумно, а також не шкодить покриттю унітазу при опусканні. Даний унітаз призначений для використання під прихований бачок.
Описание:

− Комплектація: Унітаз, сидіння, кріпильні деталі.
Показано с 1 по 14 из 204 (всего 15 страниц)
Голосов 12; Рейтинг 4 из 5

Выгодно купить унитаз в Харькове

Как бы смешно это не звучало, но очень важно подобрать для дома удобный и качественный унитаз. Ведь это сантехнических агрегат, который играет далеко не последнюю роль в жизни каждого человека. Он должен быть не только прочным и надежным, но и стильным, чтобы легко вписаться в общий интерьер вашего санузла. И хотя рынок сегодня очень широкий, сделать выбор не так просто. Именно поэтому мы предлагаем вам купить унитаз в интернет-магазине «Сантех Хаус» от лучших производителей, как Laufen, Toto, Villeroy&Boch, Artceram, Rak, Hatria, Duravit, Devit и других.

Среди нашего ассортимента вы найдете следующие варианты:

  • навесные
  • напольные

Благодаря нашим менеджерам вы сможете без проблем подобрать лучшие унитазы и инсталляцию к нему при необходимости. Так как мы работаем с производителями (Laufen, Toto, Villeroy&Boch, Artceram, Rak, Hatria, Duravit, Devit, Grohe, Geberit) напрямую, то мы всегда рады предложить вам наиболее доступные цены на унитазы в Харькове.

Почему стоит купить унитаз именно у нас?

Наш Интернет-магазин работает на рынке сантехники уже не первый год и отлично знает, что значит качество и надежность. Именно поэтому мы предлагаем своим клиентам только лучшие решения. Вы сможете купить унитаз недорого от признанных производителей сантехники, которые предоставляют гарантию на 6-10 лет и прослужат вам без проблем. Мы предлагаем своим клиентам на унитазы цены наиболее доступные в Харькове.

Если вы до сих пор не знаете, где купить унитазы (обычные и унитазы антивсплеск)в Харькове, тогда просто звоните нам. Менеджеры всегда готовы ответить на все ваши вопросы и помочь сделать правильный выбор среди широкого ассортимента от лучших фирм Laufen, Toto, Villeroy&Boch, Artceram, Rak, Hatria, Duravit, Devit, Grohe, Geberit.

Читать полностью