Категории

ДЗЕРКАЛЬНІ ШАФИ

Сравнение товаров (0)


Дзеркальна шафа підвісна Qtap Albatross 600х700х145 White з LED-підсвічуванням QT0177ZP600LW

В наличии

8696.00 грн.
Дзеркальна шафа підвісна Qtap Albatross з підсвічуванням QT0177ZP600LW виконана в сучасному стилі з максимальною функціональністю. Корпус і дверцята виготовлені з ДСП білого кольору, на фасадній частині дзеркальне полотно. Шафа оздоблена двома дзеркальними дверцятами, всередині розташовані полички зі скла. Плавне відкриття і закриття стулок реалізовано завдяки механізму доводчика. Така шафа зробить вашу кімнату особливою.
Описание:

− Комплектація: Дзеркальна шафа, світильник, 2 саморізи.
Дзеркальна шафа підвісна Qtap Albatross 700х725х460 White з LED-підсвічуванням QT0177ZP700LW

В наличии

9947.00 грн.
Дзеркальна шафа підвісна Qtap Albatross з підсвічуванням QT0177ZP700LW виконана в сучасному стилі з максимальною функціональністю. Корпус і дверцята виготовлені з ДСП білого кольору, на фасадній частині дзеркальне полотно. Шафа оздоблена двома дзеркальними дверцятами, всередині розташовані полички зі скла. Плавне відкриття і закриття стулок реалізовано завдяки механізму доводчика. Така шафа зробить вашу кімнату особливою.
Описание:

− Комплектація: Дзеркальна шафа, світильник, 2 саморізи.
Дзеркальна шафа підвісна Qtap Albatross 800х700х145 White з LED-підсвічуванням QT0177ZP800LW

В наличии

11199.00 грн.
Дзеркальна шафа підвісна Qtap Albatross з підсвічуванням QT0177ZP800LW виконана в сучасному стилі з максимальною функціональністю. Корпус і дверцята виготовлені з ДСП білого кольору, на фасадній частині дзеркальне полотно. Шафа оздоблена двома дзеркальними дверцятами, всередині розташовані полички зі скла. Плавне відкриття і закриття стулок реалізовано завдяки механізму доводчика. Така шафа зробить вашу кімнату особливою.
Описание:

− Комплектація: Дзеркальна шафа, світильник, кріпильні деталі.
Дзеркальна шафа підвісна Qtap Robin 600х730х145 Graphite з LED-підсвічуванням QT1377ZP6002G

В наличии

7562.00 грн.
Підвісна дзеркальна шафа з підсвічуванням Qtap Robin QT1377ZP6002G виконана з максимальною функціональністю. Корпус сірого кольору виготовлений з ЛДСП / МДФ, фасад виконаний з грунтованої і пофарбованої МДФ з дзеркальним полотном. Шафа оснащена дзеркальними одностулковими дверима, всередині виробу розташовані полички зі скла. Плавне відкриття і закриття стулок реалізовано завдяки механізму доводчика. Світлодіодне підсвічування забезпечить комфортне користування дзеркалом.
Описание:

− Комплектація: Дзеркальна шафа.
Дзеркальна шафа підвісна Qtap Robin 600х730х145 White з LED-підсвічуванням QT1377ZP6001W

В наличии

8071.00 грн.
Підвісна дзеркальна шафа з підсвічуванням Qtap Robin QT1377ZP6001W виконана з максимальною функціональністю. Корпус білого кольору виготовлений з ЛДСП / МДФ, фасад виконаний з грунтованої і пофарбованої МДФ з дзеркальним полотном. Шафа оснащена дзеркальними одностулковими дверима, всередині виробу розташовані полички зі скла. Плавне відкриття і закриття стулок реалізовано завдяки механізму доводчика. Світлодіодне підсвічування забезпечить комфортне користування дзеркалом.
Описание:

− Комплектація: Дзеркальна шафа.
Дзеркальна шафа підвісна Qtap Robin 800х730х145 Graphite з LED-підсвічуванням QT1377ZP8002G

В наличии

8552.00 грн.
Підвісна дзеркальна шафа з підсвічуванням Qtap Robin QT1377ZP8002G виконана з максимальною функціональністю. Корпус сірого кольору виготовлений з ЛДСП / МДФ, фасад виконаний з грунтованої і пофарбованої МДФ з дзеркальним полотном. Шафа оснащена двома дзеркальними одностулковими дверима, всередині виробу розташовані полички зі скла. Плавне відкриття і закриття стулок реалізовано завдяки механізму доводчика. Світлодіодне підсвічування забезпечить комфортне користування дзеркалом.
Описание:

− Комплектація: Дзеркальна шафа.
Дзеркальна шафа підвісна Qtap Scorpio 600х600х145 White QT1477ZP601W

В наличии

6022.00 грн.
Підвісна дзеркальна шафа Qtap Scorpio QT1477ZP601W виконана в сучасному стилі з максимальною функціональністю. Корпус білого кольору виготовлений з ЛДСП, фасад виконаний з грунтованої і пофарбованої МДФ з дзеркальним полотном. Шафа оснащена двома дзеркальними одностулковими дверима, всередині виробу розташовані полички зі скла. Плавне відкриття і закриття стулок реалізовано завдяки механізму доводчика. Така шафа зробить вашу ванну кімнату сучасною.
Описание:

− Комплектація: Дзеркальна шафа.
Дзеркальна шафа підвісна Qtap Scorpio 700х600х145 White QT1477ZP701W

В наличии

7018.00 грн.
Підвісна дзеркальна шафа Qtap Scorpio QT1477ZP701W виконана в сучасному стилі з максимальною функціональністю. Корпус білого кольору виготовлений з ЛДСП, фасад виконаний з грунтованої і пофарбованої МДФ з дзеркальним полотном. Шафа оснащена двома дзеркальними одностулковими дверима, всередині вироби розташовані полички зі скла. Плавне відкриття і закриття стулок реалізовано завдяки механізму доводчика. Така шафа зробить вашу ванну кімнату сучасною.
Описание:

− Комплектація: Дзеркальна шафа.
Дзеркальна шафа підвісна Qtap Scorpio 800х600 Graphite QT1477ZP802G

В наличии

9194.00 грн.
Підвісна дзеркальна шафа Qtap Scorpio QT1477ZP802G виконана в сучасному стилі з максимальною функціональністю. Корпус сірого кольору виготовлений з ЛДСП, фасад виконаний з грунтованої і пофарбованої МДФ з дзеркальним полотном. Шафа оснащена двома дзеркальними одностулковими дверима, всередині вироби розташовані полички зі скла. Плавне відкриття і закриття стулок реалізовано завдяки механізму доводчика. Така шафа зробить вашу ванну кімнату сучасною.
Описание:

− Комплектація: Дзеркальна шафа.
Дзеркальна шафа підвісна Qtap Scorpio 800х600х145 White QT1477ZP801W

В наличии

8106.00 грн.
Підвісна дзеркальна шафа Qtap Scorpio QT1477ZP801W виконана в сучасному стилі з максимальною функціональністю. Корпус білого кольору виготовлений з ЛДСП, фасад виконаний з грунтованої і пофарбованої МДФ з дзеркальним полотном. Шафа оснащена двома дзеркальними одностулковими дверима, всередині вироби розташовані полички зі скла. Плавне відкриття і закриття стулок реалізовано завдяки механізму доводчика. Така шафа зробить вашу ванну кімнату сучасною.
Описание:

− Комплектація: Дзеркальна шафа.
ЗЕРКАЛО FANCY MARBLE SAETIA 80X100 СМ C ПОДСВЕТКОЙ С СЕНСОРОМ
ЗЕРКАЛО FANCY MARBLE SAMEDI 100 СМ C ПОДСВЕТКОЙ С СЕНСОРОМ
ЗЕРКАЛО FANCY MARBLE SAMEDI 70 СМ C ПОДСВЕТКОЙ С СЕНСОРОМ
ЗЕРКАЛО FANCY MARBLE SAMEDI 75 СМ C ПОДСВЕТКОЙ С СЕНСОРОМ
Показано с 1 по 14 из 64 (всего 5 страниц)
Голосов 1; Рейтинг 5 из 5
ДЗЕРКАЛЬНІ ШАФИ

Зеркальный шкаф – обязательная составляющая ванной комнаты

Ванную комнату без шкафчика с зеркалом невозможно назвать полноценной. Такой неотъемлемый атрибут дополняет интерьер и придаёт особого стиля комнате, а владелец получает функционал и уют.

Купить зеркальный шкаф в ванную удобнее всего через интернет. Магазин плитки и сантехники представляет широкий ассортимент мебели для ванной комнаты: подвесные шкафы, тумбы под умывальник, пеналы, зеркальные шкафчики и зеркала. Все товары имеют детальное описание и точные фотографии. У нас Вы найдете свой идеальный зеркальный шкаф для ванной, а цена приятно удивит.

Как выбрать шкаф-зеркало для ванной?

На современном рынке можно найти зеркало шкаф для ванной в различных стилях, цветовых исполнениях и разных размеров. В ассортименте интернет-магазина представлена мебель для ванной лучших производителей (Ravak, Laufen, Мойдодыр, VilleroyandBoch, Cersanit и другие.)

Выбирая шкафчик в ванную с зеркалом, ориентируйтесь на следующие критерии:

  • Вместительность и функциональность;
  • Применения только высококачественных материалов при изготовлении;
  • Красивый дизайн, подходящий к вашему интерьеру.

Купить зеркало шкаф для ванной можно независимо от размеров комнаты. Для маленького помещения есть компактные тумбы шириной до 50 см. Для большой комнаты предлагаем рассмотреть вариант шкаф-пенал с зеркалом. Элегантный дизайн глянцевых поверхностей и хромированные ручки придадут вашей комнате особый стиль, а вы получите максимальную функциональность.

Выбирайте и заказывайте через сайт зеркальный шкаф для ванной (Харьков). Приобретая у нас, Вы получите максимально справедливое сочетание цены и качества. По городу и области доставка курьером, по всей Украине доставка почтовой службой по тарифам перевозчика.

Читать полностью