Категории

Змішувачі

Сравнение товаров (0)


Внутрішня частина підлогового змішувача для ванни Grohe 45984001

В наличии

13284.00 грн.
Внутрішня частина підлогового змішувача для ванни Grohe 45984001 - це пристрій, завдяки якому відбувається змішування холодної та гарячої води. Корпус виконаний з ABS пластику і захищає внутрішню частину під час встановленні в стіну, а також полегшує всі маніпуляції. Внутрішня частина виготовлена з високоякісної зносостійкої латуні та прослужить довгі роки.
Описание:

•  Комплектація:  Внутрішня частина змішувача, кріпильні деталі.
Змішувач для  раковини Qtap Vitkov 1019104С

В наличии

2683.00 грн.
Змішувач для раковини Qtap Vitkov 1019104С виготовлено з високоякісної харчової латуні, яка стійка до впливу корозії, ударів і тріщин. Глянцеве хромоване покриття не тільки підвищує довговічність змішувача, а й надає йому оригінальний зовнішній вигляд. Інтенсивність водного потоку та температура регулюються за допомогою переміщення важеля. Підключення води відбувається через гнучкі шланги з діаметром підмикання 1/2". Змішувач виконано в сучасному стилі.
Описание:

− Комплектація: Змішувач, гнучкий підвід, кріпильні деталі.
Змішувач для біде Grohe Eurosmart 32929002

В наличии

3024.00 грн.
Змішувач для біде Grohe Eurosmart 32929002 з литим виливом, поворотним аератором та важільним донним клапаном. Виготовлений з високоякісної латуні, має міцне хромоване покриття, регулювання витрат води з обмежувачем температури. Виконаний в сучасному дизайні, який доповнить інтер‘єр ванної кімнати.
Описание:

•  Комплектація:  Змішувач, гнучкий підвід, донний клапан, кріпильні деталі.
Змішувач для біде Grohe Eurosmart Cosmopolitan 32839000

В наличии

3924.00 грн.
Змішувач для біде Grohe Eurosmart Cosmopolitan 32839000 з литим виливом, поворотним аератором та важільним донним клапаном. Виготовлений з високоякісної латуні, має міцне хромоване покриття, регулювання витрат води з обмежувачем температури. Виконаний в сучасному дизайні, який доповнить інтер‘єр ванної кімнати.
Описание:

•  Комплектація:  Змішувач, гнучкий підвід, донний клапан, кріпильні деталі.
Змішувач для біде Lidz (BLA) 14 43 001AF

В наличии

1239.00 грн.
Змішувач для біде Lidz (BLA) 14 43 001AF виготовлено з високоякісного цинкового сплаву. Завдяки матовій чорній поверхні та литій формі має привабливий зовнішній вигляд. Виконаний в сучасному стилі з поворотним аератором і зручною ручкою для перемикання холодної і гарячої води. Такий змішувач не тільки зручний і практичний, але й стане родзинкою в інтер‘єрі ванної кімнати.
Описание:

•  Комплектація:  Змішувач, гнучкий підвід, кріпильні деталі.
Змішувач для біде Lidz (CRM) 14 34 001AF

В наличии

1052.00 грн.
Змішувач для біде Lidz (CRM) 14 34 001AF - це важливий помічник у підтримці гігієни. Він виконаний з цинку з глянцевою хромованою поверхнею з поворотним аератором. Виріб монтується в отвір для змішувача на пристінному бортику біде. Напір води і її температура регулюються поворотом важеля з маркуванням Х + Г води в необхідне положення.
Описание:

•  Комплектація:  Змішувач, гнучкий підвід, кріпильні деталі.
Змішувач для біде Qtap Arena CRM 001A

В наличии

2613.00 грн.
Змішувач для біде Qtap Arena CRM 001A виготовлений з високоякісної латуні, яка не піддається впливу корозії. Завдяки глянсовому хромованому покриттю та литій формі має привабливий зовнішній вигляд. Виконаний в сучасному стилі з поворотним аератором і прямокутною ручкою для перемикання холодної і гарячої води. Такий змішувач не тільки зручний і практичний, але й стане родзинкою в інтер‘єрі ванної кімнати.
Описание:

− Комплектація: Змішувач, гнучкий підвід, кріпильні деталі.
Змішувач для біде Qtap Dominox CRM 161A

В наличии

848.00 грн.
Змішувач для біде Qtap Dominox CRM 161A виготовлений з високоякісної латуні, яка не піддається впливу корозії. Завдяки глянсовому хромованому покриттю та литій формі має привабливий зовнішній вигляд. Виконаний в сучасному стилі з поворотним аератором і двома вентильними ручками для перемикання холодної і гарячої води. Такий змішувач не тільки практичний, але й стане родзинкою в інтер‘єрі ванної кімнати.
Описание:

− Комплектація: Змішувач, гнучкий підвід, кріпильні деталі.
Змішувач для біде Qtap Elit CRM 001A

В наличии

1838.00 грн.
Змішувач для біде Qtap Elit CRM 001A виготовлений з високоякісної латуні, яка не піддається впливу корозії. Завдяки глянсовому хромованому покриттю має привабливий зовнішній вигляд. Виконаний в сучасному стилі з поворотним аератором і елегантною ручкою для перемикання холодної і гарячої води. Такий змішувач не тільки зручний і практичний, але й стане родзинкою в інтер‘єрі ванної кімнати.
Описание:

− Комплектація: Змішувач, гнучкий підвід, кріпильні деталі.
Змішувач для біде Qtap Eventi CRM 001A

В наличии

845.00 грн.
Змішувач для біде Qtap Eventi CRM 001A виготовлений з високоякісної латуні, яка не піддається впливу корозії. Завдяки глянсовому хромованому покриттю та литій формі має привабливий зовнішній вигляд. Виконаний в сучасному стилі з поворотним аератором і зручною ручкою для перемикання холодної і гарячої води. Такий змішувач не тільки практичний, але й стане родзинкою в інтер‘єрі ванної кімнати.
Описание:

− Комплектація: Змішувач, гнучкий підвід, кріпильні деталі.
Змішувач для біде Qtap Jody CRM 001A

В наличии

1543.00 грн.
Змішувач для біде Qtap Jody CRM 001A виготовлений з високоякісної латуні, яка не піддається впливу корозії. Завдяки глянсовому хромованому покриттю та литій формі має привабливий зовнішній вигляд. Виконаний в сучасному стилі з поворотним аератором і прямокутною ручкою для перемикання холодної і гарячої води. Такий змішувач не тільки зручний і практичний, але й стане родзинкою в інтер‘єрі ванної кімнати.
Описание:

− Комплектація: Змішувач, гнучкий підвід, кріпильні деталі.
Змішувач для біде Qtap Kralovice 2029103C

В наличии

2375.00 грн.
Змішувач для біде Qtap Kralovice 2029103C виготовлено з високоякісної латуні, що не схильна до корозії. Завдяки глянцевому хромованому покриттю і литій формі виріб має привабливий зовнішній вигляд. Змішувач виконано в сучасному стилі з поворотним аератором і зручною ручкою для перемикання холодної і гарячої води. Такий змішувач зробить гігієнічні процедури ще більш зручними.
Описание:

− Комплектація: Змішувач, гнучкий підвід, кріпильні деталі.
Змішувач для біде Qtap Lipno 2023101C

В наличии

2986.00 грн.
Змішувач для біде Qtap Lipno 2023101C виготовлено з високоякісної латуні, що не схильна до корозії. Завдяки глянцевому хромованому покриттю і литій формі виріб має привабливий зовнішній вигляд. Змішувач виконано в сучасному стилі з поворотним аератором і зручною ручкою для перемикання холодної і гарячої води. Такий змішувач зробить гігієнічні процедури ще більш зручними.
Описание:

− Комплектація: Змішувач, гнучкий підвід, кріпильні деталі.
Показано с 1 по 14 из 1325 (всего 95 страниц)
Голосов 7; Рейтинг 4.43 из 5

Где купить качественный смеситель в Украине

На рынке существует огромное количество разнообразных смесителей, что делает выбор покупателя более сложным. Каждый хочет получить оптимальное сочетание цены и качества. Наш интернет-магазин в Харькове работает только с лучшими производителями смесителей воды, как Hansgrohe, Grohe, Bugnatese, Axor, Webert, Hansa, Kludi, Hansgrohe puravida и другие.

Что следует знать, чтобы выгодно купить смеситель в Харькове:

  • Первое – нужно определить бюджет покупки. Будь это смесители на борт ванны или для кухни, важно понимать, что не нужно слишком экономить. К примеру, Германия (Hansgrohe, Grohe) предлагает оборудование, выдерживающее максимальные нагрузки и стойкое к износу. Также популярными сегодня являются смесители Bugnatese, Axor, Webert, Hansa, Kludi. Необходимо понимать, что цены на смесители в Украине пропорциональны их качеству.
  • Второе – оптимальное сочетание дизайна и функционала. Ведь смеситель (к примеру, Grohe) должен не только вписаться в интерьер, но и быть удобным в обращении. Сегодня на рынке представлены чувствительные варианты сантехнического устройства. Они очень быстро реагируют на ваши действие и регулируют температуру мгновенно. Но не высококачественный товар может слишком резко менять температуру воды при малейших его движениях. Это некомфортно, поскольку для настройки необходимого температурного режима вы потратите больше времени. Купить смеситель в интернет-магазине «Сантех Хаус» можно различного дизайна, но все варианты гарантировано эргономичны.
  • Третье – экономичность. Сегодня такие компании Германии и иных стран, как Hansgrohe, Grohe, Bugnatese, Axor, Webert, Hansa, Kludi, Hansgrohe puravida постоянно работают над тем, чтобы максимально снизить расход воды. Хорошие смесители – это практичный и к тому же экономный вариант. Купив, качественный товар один раз вы еще долго сможете экономить на оплате коммунальных услуг.
  • Четвертое – помните о гарантии. Ведущие компании всегда предлагают на товар 5 лет гарантии (Hansgrohe, Grohe (Германия)). Купить смеситель недорого и с соответствующей гарантией вы можете на сайте «Сантех Хаус».

Менеджеры нашего интернет-магазина помогут вам легко и удобно подобрать лучшие смесители в Харькове и получить наиболее доступные ценовые предложения. На смесители цены мы предоставляем соответствующие качеству специализированных производителей. Но покупка на «Сантех Хаус» не ударит по карману. Вы сэкономите дважды: при приобретении и на ремонте крана. Поэтому звоните нам уже сегодня.

Читать полностью